Známe jak 15 NEJ Zlínského kraje, tak i výherce cen za hlasování v anketě

Hledání 15 NEJ Zlínského kraje, na jehož konci lidé označili nejoblíbenějším turistickým cílem regionu zlínskou zoologickou zahradu, zná také držitele všech tří dárků, které pro anketu poskytli partneři Centrály cestovního ruchu Východní Moravy – společnost Rudolf Jelínek z Vizovic a Rožnovské pivní lázně z Rožnova pod Radhoštěm.


První dárek, poukaz na víkendový pobyt na Ranči v Kostelanech, patří paní Veronice Brumovské z Uherského Brodu. Poukaz a koupel v Rožnovských pivních lázních obdrží Pavel Havlík z Veselí nad Moravou, a třetí cena – dárkový balíček pivní kosmetiky putuje k Lence Chytilové z Nahošovic.

"Jména výherců známe od losování, které provedl hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák v průběhu Dne Zlínského kraje. Žádný z výherců nebyl losování přítomen, několik dnů jsme čekali na to, až se nám na písemnou výzvu všichni ozvou. Těší nás zájem veřejnosti o náš kraj, vždyť jsme pořadí tří finalistů soutěže vybírali z 1700 hlasů. Také sdílíme radost výherců z atraktivních dárků“, ohlíží se za soutěží Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, která soutěž připravila a realizovala.

Výběr 15 NEJ Zlínského kraje je zveřejněn na www.vychodni-morava.cz a průběžně jsou na facebookovém profilu Východní Moravy zveřejňovány tipy na výlety do těchto destinací. K výhercům putují ceny poštou.

Kontakt:

PhDr. Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s., tel.: 733 161 670, 577 043 900, dana.danova@vychodni-morava.cz, www.vychodni-morava.cz, www.facebook.com/vychodnimorava

Ceny

  1. Víkendový pobyt na Ranči Kostelany pro dvě osoby
    Westernové městečko, vyjížďky na koních, půjčovna horských kol, pétanque, tenis, hřiště, aquacentrum  s bazénem a saunou.

  2. Koupel v Rožnovských pivních lázních pro dvě osoby
    Rožnovské pivní lázně patří mezi jedny z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších lázní tohoto druhu v České Republice. Své návštěvníky lákají na profesionální a kvalitní služby, krásné prostředí a vynikající pivo, které se vyrábí přímo v minipivovaru, který je součástí lázní.

  3. Kosmetika z Rožnovských pivních lázní
    Dodejte pokožce výtažky z pivních kvasnic a chmele